JADRAN PAG – Apartmány Novalja

Ubytování v soukromí s možností bezlepkového stravování a vším, co k němu potřebujete? V těchto apartmánech to není žádný problém. Navíc s Ivet Rat máte zajištěnou slevu 10 % na bezlepkové stravování, stačí si stáhnout poukaz níže, kliknutím na obrázek poukazu. 

Stravování je zajišťováno ve vile Dabo a o gastronomii se stará vyškolený personál, zajišťují bezlepkovou a bezlaktozovou stravu.
Navíc, pro klienty s bezlepkovou dietou je k dispozici i prodejní místo bezlepkových potravin.

Ubytování se nachází u středu města Novalja asi 80 m od moře. Pláže v okolí jsou oblázkové i písečné. Všechny apartmány mají výhled na moře. Prostory patřící k vile nejsou průchozí ani průjezdné a hosté zde mají absolutní soukromí. Ve vile Dabo je recepce se službami českého delegáta. V případě zájmu organizují výlety, půjčují kola a další sportovní potřeby, zajišťují i možnost potápění s českými potápěči. Hosté mají k dispozici zahradní gril a ping-pongový stůl. V okolí také můžete využít bezplatná dětská hřiště. Městečko žije nočním životem a můžete se tedy vydat na večerní procházky pro promenádě. 

Za poplatek 6€/den je možné mít s sebou i domácí mazlíčky.

BEZLEPKOVÁ DIETA

Klientům s celiakií navíc nabízí rozšířenou nabídku služeb. Ubytování je vybaveno přímo pro bezlepkové potřeby. Apartmány jsou vybaveny domácí pekárnou na bezlepkové pečivo, přímo na místě je zřízen koutek se speciálními výrobky pro bezlepkovou dietu a dále zde můžete využít možnost stravování odpovídající požadavkům pro bezlepkovou dietu, které konzultují přímo s Poradenským centrem.

Na požádání je možné se přizpůsobit jakékoliv dietě i zdravému životnímu stylu. Vše na přání hostů. Požadavek na speciální stravu stačí dopsat do poznámky v objednávce.

 

KONTAKT

Pavlína Kreuzzieger
CK PERMANENT, SE
Palonín 72, 789 83
IČ: 24832707
Mobil: 775860911
www.jadranpag.cz

2 komentáře: „JADRAN PAG – Apartmány Novalja

  1. Dobrý den přemýšlíme kam letost na dovolenou dcera 15 let má bezlepkovou dietu a určitě to hodně pomůže když by měla bezlepkové stravování… Dekuji

    1. Dobrý den, určitě můžete využít buď nabídku na ubytování Jadran Pag. Stačí kliknout na obrázek poukazu a stáhnout si jej a poté přidat do objednávky a budete mít 10 % slevu na bezlepkovou stravu. Další inspiraci můžeš ještě najít u mě na stránce na facebooku v poznámekách, mám tam seznam pro Chorvatsko. Případně ještě v Itálii mají všude bezlepek. Pokud jsi z Brna, tak plánuji na začátek dubna přednášku o bzl cestování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *